Notice: Undefined offset: 3 in /home/glrpxl/adelia-tex.com/www/catalog/controller/module/blog_reviews.php on line 13 Дропшиппінг

Facebook
Детская Одежда по Оптовым Ценам в розницу "Adelia"
Twitter
Adilia_tex

Дропшиппінг

Дропшиппінг - це система продажів інтернет-магазину в яких товар направляється безпосередньо від виробника до покупця, тобто по суті, посередництво. Наш інтернет магазин "Adelia" пропонує співпрацю для інших інтернет-магазинів і торгових сторінок по системі дропшиппинг. Перевага прямих поставок: 

1. Даний вид бізнесу практично не вимагає початкового капіталу,отже,посередник не несе ніяких ризиків (Ви продаєте наш товар через свій сайт, коли Ваш покупець оформляє замовлення, то Ви оформляєте замовлення у нас на сайті і в примітці вказуєте повні дані Вашого покупця для відправки ) 

2. Посереднику не потрібна наявність складу для торгівлі. Все,що йому нкжно для ведення бізнесу - це комп'ютер з виходом в Інтернет.

3. Всі турботи по відправці товару бере на себе постачальник (ми безпосередньо пересилаємо покупцеві-товар)

4. Посередник має можливість співпрацювати з декількома компаніями одночасно, збільшуючи таким чином асортимент товарів і кількість клієнтів.

5. Постачальник відправляє товари від імені посередника, завдяки чому той може створити впізнавану торгову марку і рекламувати її. Ми гарантуємо максимально швидку обробку Ваших замовлень і якість нашої продукції.

Накладеним платежем по системі дропшиппинг НЕ працюємо!!!

  Відгуків: 0
Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
-->